טיולים מיוחדים בכל העולם

המקום החלומי בעולם – ניו זילנד

המקום החלומי בעולם - ניו זילנדקווינסטאון היא נקודת ההתחלה לכיוון מילפורד סאונד, שבו היינו צריכים ניו זילנד ללכת למחרת. אם מה שראיתי כאן הוא יוצא דופן מבחינת נופים , עכשיו אני היה מסומן לכל החיים . אני לא יכול לדמיין שמשהו הטבע מתגלה בתוך כל הגאונות שלה מול העיניים שלך. אני יושב וחושב על איך אפשר לתאר במילים מה ראית, ולא להיכשל. אני חושב שאני מדבר בשם לאס תמונות בעצמי.

הגעתי המפורסם מילפורד סאונד לאחר 5 שעות משם באוטובוס. קטמראן הלכנו לאורך הפיורד, על בסיס איזה סלעים התפללנו שלנו מסנוור לעיל, תחת מפלים וחוץ של מוקדים. החתול לקח את המסע, אני ניתק את ניו זילנד המצלמה מעיניך. הרגשות היו המכריע מול גדולתו של הטבע. אני יכול להתקשר מילפורד  סאונד, הציפוי על העוגה של המסע הזה.

דלף מהחזית 9 ימים נפלאים עולם הקפה בניו זילנד. 9 ימים היו נעורי עם כל-כך מגניב בערך 10 שנים, . אם עלולים לשוב, צעד חזרה עם תיק הגב שלי, מפה ביד. כמו מפגרים איך כל היום, הייתי מנצל עם כל החושים עבור בריאות וטריות של הטבע.

רוב ההורים שקראו עכשיו היו מפחידים מאוד, שהיו בראש סדרה של דעות קדומות, מדינה ענייה ואתה עם הילד החולה שם.

זה הסתגל די בקלות, להיות מקום היורו למדי. השהיה של אזור הזמן היא רק שעה אחת, דבר זה לא העלה בעיות.
בגלל שזה חם מאוד, הילד חייב להיות מאוד הרבה ומוגן מהשמש. בעיה גדולה שקלתי שינוי פתאומי בטמפרטורה, יש מיזוג אוויר בכל מקום, אשר אני חושב עושה טמפרטורה מקורה של עד 20 מעלות צלזיוס, והחוצה הם סביב 40 מעלות. ההבדל הוא גבוה מאוד המעבר הפתאומי הוא קשה מאוד, במיוחד בגלל התינוקות לא נוצר היטב הומיאותרמיות.
ניסיתי את ההשפעה כדי להיות מופחת על ידי כיסוי זה ניו זילנד עם שמיכה כאשר נכנסנו למקום כלשהו בפנים, כי כמה דקות, כדי לשמור על חום קטן בהדרגה לעשות את המעבר ל 20 מעלות.

לא התאמנה למטבח האסיאתי, כפי שציפיתי, אבל מצאתי גרסאות רבות של אוכל אירופאי, במיוחד איטלקי, פסטה מכל הסוגים. בתי מרקחת יש הרבה תרופות, כמו גם על שלנו. שלא כמו ילדים אירופאים, אנשים כאן הם ידידותיים מאוד, ולכן אפשר לעשות ניו זילנד במהירות כמה חברים אשר, אחרי זה, בקושי להיפרד, כל כך הרבה למשוך. אין להם דעות קדומות על צבע העור או מהיכן הם באים, איזה אידיאל יהיה ללכת עם הרעיונות האלה עוד בחיים!