טיולים מיוחדים בכל העולם

ביקור ב- SeaWorld סן דייגו

ביקור ב-  SeaWorld סן דייגוסוף סוף אנו מציעים כמה פרטים ארגונית. ברוב המקרים סן דייגו כאשר אתה נוסע ארה אטרקציה לילדים, מומלץ לשכור רכב כי האזורים הם גדולים, תחבורה ציבורית לא מפותח כל כך. אם אתה בוחר לשכור מכונית במיקום סן דייגו כנראה לא הולך להיות כל כך חשוב. נמל התעופה של סן דייגו המלון ממוקם רק כמה קילומטרים ממרכז העיר. בחרתי להישאר בבית מלון ליד שדה התעופה (ארבע נקודות על ידי שרתון סן דייגו-SeaWorld). עצה pro: להימנע לשכור מכוניות ישירות משדה התעופה, תוכלו לחסוך 50% כבר בדרך זו, ושירות כמה מלונות מציעים הסעות חינם מנמל התעופה. . שכרתי מכונית מארגון הממוקמים בסמוך למלון.

בדרך חזרה, עשיתי עיקוף הצוקים סן דייגו השקיעה, במקום אחר, המציעה רכיבה מרהיב לאורך חוף האוקיאנוס השקט, עברנו דרך שכונת פוינט לומה כדי לראות תצוגה נוספת של העיר.

בין המוזיאונים שבהם אפשר לבקר הוא ביקור ב- SeaWorld סן דייגו המוזיאון להיסטוריה של הטבע חשוב מוזיאון לאמנות, מוזיאון של האדם, האוויר הלאומי, מוזיאון החלל של מוזיאון פנורמה II כלי רכב. כרטיס ליום זה מעניק לך גישה חמישה מוזיאונים לפארק תעלה 45 דולר, כרטיס לגן החיות הוא 50 דולר.

למחרת כשהתעוררתי שהגשם נגמר, השמש אטרקציה לילדים זרחה, הריח של ספרינג אווירה. למרות שזה היה אמצע ינואר, בסן דייגו היו כמעט 20 מעלות צלזיוס.
זה הסתגל די בקלות, להיות מקום היורו למדי. השהיה של אזור הזמן היא רק שעה אחת, דבר זה לא העלה בעיות.
בגלל שזה חם מאוד, הילד חייב ביקור ב- SeaWorld סן דייגו להיות מאוד הרבה ומוגן מהשמש. בעיה גדולה שקלתי שינוי פתאומי בטמפרטורה, יש מיזוג אוויר בכל מקום, אשר אני חושב עושה טמפרטורה מקורה של עד 20 מעלות צלזיוס, והחוצה הם סביב 40 מעלות. ההבדל הוא גבוה מאוד המעבר הפתאומי הוא קשה מאוד, במיוחד בגלל התינוקות לא נוצר היטב הומיאותרמיות.
ניסיתי את ההשפעה כדי להיות מופחת על ידי כיסוי זה עם שמיכה כאשר נכנסנו למקום כלשהו בפנים, כי כמה דקות, כדי לשמור על חום קטן בהדרגה לעשות את המעבר ל 20 מעלות.