טיולים מיוחדים בכל העולם

טיול ברחובות טורנטו

טיול ברחובות טורנטוללכת ספרייה ציבורית ולראות מה אירועים חינם יש להם ללכת, ומה יש להם במוזיאונים מקומיים ואירועים (לשבוע משתנה האחרון) כרטיסים חינם.
אמנות גלריה של אונטריו שם של כניסה חינם האוספים לפני בלילות רביעי 6-8:30 בערב. כמובן זה שווה ללכת בכל עת.
לקחת תחבורה ציבורית. לקנות ליום עבור המכללה. טורונטו קל מאוד לנווט כמתוכנן העיר הוא במידה רבה על רשת. הרכבת התחתית עובר קו אחד מהקצה המערבי של העיר מזרחה ולא שורה אחת בתוך לולאה מצפון לדרום. מוניות יקרים.
בופ בין אתרים עם נתח טיולים מסביב לעולם אופניים טורונטו. אלה לא אמורים להיות יום-לונג וטיולי אופניים. הם עבור ג'וגינג הקטן ברחבי העיר. לאסוף אופניים במיקום אחד, תוריד אותו אחרת.
לקנות כרטיס העיר ולקבל 5 אטרקציות במחיר אחד.
לשחק גולף קורס עירוני. ישנם חמישה מסלולי גולף במחיר סביר, ציבורית בטורונטו.
נסיעה לרחוב המלכה 501 המכונית מקצה אחד של העיר אל האחר עבור מבט היסטורי על העיר.
נסיעה 506 המכללה המכונית מקצה אחד לשני כדי לראות את המגוון האתני של העיר. הנה של טרייסי לקחת על מה שתראו.
לקבל את חינה בהודו הקטנה על ג'רארד רחוב מזרח ממערב Coxwell – כ 10 דולר
ללכת איי טורונטו. לקחת את המעבורת אל איי טורונטו ולצפות בשמש השוקעת מעל קו הרקיע של העיר. תוכלו לסעוד על המרפסת היפה בקפה הכומר. לשכור אופניים ולחקור את האי
ללכת לרכב על אופניים. ישנם הרבה שבילי אופניים בטורונטו ייקחו אתכם לאורך קו החוף של אגם אונטריו, דרך גיאיות ופארקים. אם אתה צריך לשכור אופניים כאן הם חלק מהאפשרויות.
טורונטו רכיבה על אופניים ברשת. מחזור עם המקומיים על המתקנים של רמות שונות של קושי כמעט כל סופשבוע-חורף. יש דמי חוות קטנות.
ניתן לשכור זוג גלגיליות, להשוויץ המהלכים שלך על מגרשי כיכר פיליפס נתן או מרכז הארבור פרונט.

יש לי מזג אוויר משתנה ב במשך זמן מה … ירד גשם, היו עננים, זה היה שמש מסנוור. אבל אולי היפה ביותר היה כשהשמש שקעה מבעד לשכבת עננים, והחול זרח בצורה מדהימה על רקע ירוק גדול ושמים שחורים.

כמו כן, אני לא אוכל לשכוח את ערב ראש השנה, כאשר, במשך כמה קילומטרים כפי שהיא מדוד וייט ביץ ', במשך יותר משעה, היא ציירה זיקוקים מ לא פחות מ 15 תחנות … ועדיין זיקוקים!