טיולים מיוחדים בכל העולם

יומיים בסידני – אוסטרליה

trip21בית האופרה של סידני. כרטיסים לאופרה בסידני להתחיל בבית רק $44. מחיר מצוין לפי הסטנדרטים של האופרה. אבל יש כל כך הרבה יותר הזה הולך בבית האופרה של הרצאות קטן (החל $8.50 לכרטיס) כדי קומיקאים. זה באמת שווה לבדוק את לוח הזמנים שלהם בזמן שאת שם
ללכת לים. ישנם חופים רבים נגיש באמצעות מעבורת או תחבורה ציבורית מסידני כולל: חוף גברי, חוף בלמורל, בונדיי ביץ, רבים יותר כאן.

ללכת לטייל בהרים הכחולים. ללכת ביום ראשון, הנסיעה תהיה רק $2.50 להחזיר. לקרוא מעבר סידני: Bushwalking בהרים הכחולים
לבלות על שפת הבריכה. הבריכה האולימפית בצפון סידני הוא מתקן מרהיב בסביבה מרהיבה. ב7 דולר תוכלו לבלות את היום. יש נוף של הנמל ובית האופרה.
העליון של השנגרי-לה. חינם הזן, לקנות משקה או לא, וליהנות מהנוף של נמל סידני.
העליון של המלון קלייר הישנה. כאשר אתה חבילות נופש במלדיביים נמצא צ'יפנדייל, אולי תופס מארוחה סמטת הבשמים, ללכת/בר הבריכה בחלק העליון של קלייר הישנה המלון עבור משקה קר.
לקחת אירוע חינם. ישנם אירועים במהלך השנה, רבים מהם הם בחינם. להלן רק כמה.

פסטיבל סידני – ינואר
גרא – מרץ
הביאנלה של סידני – מרץ ליוני
ערב השנה החדשה בזיקוקים – דצמבר
אבדוק מה יש על סידני לאירועים כשאתם שם.

אוכלים בחוץ על תקציב בסידני
שמור על גלגלי שיניים. אלא אם כן אתה נמצא מסעדה מאוד יוקרתית, המפנה ' לא צפוי. הצעת החוק שתקבל יהיה המחיר הכולל של האוכל שלך בתוספת מס בשיעור של 10%. זהו זה. שמור את הטיפ שלך לאוכל יותר כמו המלצרים במסעדות באוסטרליה משולמים כראוי.
הגלשן ולשמור. מסעדות רבות בסידני מאפשרים לך להביא את היין שלך. סביר שיאשימו אותך corkage תשלום של $1.50 ל $3.50 לכל ראש או כל בקבוק.
לארוז ארוחת צהריים הלוואה בתנאים הכי משתלמים מומחיות מאחסנת או שוק. החוף הוא דבר גדול בסידני, כמו גם פארקים וגנים כאמור לעיל. לארוז ארוחת צהריים מאחד חנויות מזון מיוחדים או שווקים רבים ויש פיקניק נפלא בחוץ.
תיהנו מארוחת ערב מלאה על תקציב בסידני. הנה כמה המלצות על ידי השכונה.
הסלעים – סלעים בשלנים השוק מתקיים בכל יום שישי בין השעות 10:00 עד 16:00
ברחוב פיצרוי קיריבילי – ריו פיצריה,
בלוז נקודה –, המעדניה נקודת דרך הנקודה הכחולה