טיולים מיוחדים בכל העולם

טיול קצר במאוריציוס

trip22עדיין 3 שעות ואנחנו בבית. אייר פראנס יש מסלול היסטורי לעבר מאוריציוס. מאז שנות החמישים שימש רוב מדינות אפריקה, המושבות הצרפתי לשעבר, מבט המסע פריז-מאוריציוס 4 ימים עבור שגרם ב טנזניה, מדגסקר ו ראוניון. המטוס היה רק 46 קונסטליישן עבודות-האחרון בערב טסנו עם בואינג 777-300 עם יותר מ-300 מושבים (מלאה, בהם ילדים רבים).

מארק טוויין אמר "מאוריציוס נעשתה קודם ואז השמים; עדן מועתקים לאחר מאוריציוס. אני לא יודעת אם זה המקום היפה ביותר בעולם, אבל בהחלט שווה את האי נלקח בחשבון עבור חופשה באוקיינוס ההודי. שהייה של שבוע פה יכול בשבוע טורקיה במלון טוב, הכל כלול, בעונה, קרי 1400-1500 יורו. ככל הנראה שאתם תרגישו טוב. בשני יעדים, רק תלוי מה אתה רוצה לראות.

היינו באירופה, בעקבות טיסה של שלוש שעות ואני נגיע הביתה. נמל התעופה של פריז נמצא באחת מהרכזות הגדול בעולם (אייר פראנס hub), עבור מי מעביר ליעדים רחוקים שם העסק טרקלין שבו באפשרותך להזין בחינם אם אתה לקוח מאוריציוס זהב או פלטינה לתוכנית נאמנות מעופף כחול, או תמורת תשלום (35/50) אלא אם כן אתה לקוח זהב, או אם אתה טס במחלקת עסקים. באינטרנט ישנם טרקלינים, אכלו, שתו, מגזינים חינם. אבל מעניין מה הוא נמל התעופה הגדיר up וחללים קטנים אלה לנופש, לאלו שאינם רוצים לשלם או לא יכול להרשות לעצמי, אבל הם חיכו מספר שעות בפריז.

ובכן, בערך חצי שעה בסירה בקנקון, איסלה מוג'רס (אי של נשים). השם לא מופיעים בגלל יותר או פחות עירום מגיע לאי הזה, אלא בגלל פסלי מאיה שתיארה נקבה אליל – אלת איצ'ל, אלת הפריון, הירח, רפואה ואושר (היום , תהיה גיבורה של ריבוי משימות). כיום,  היא עלות נמוכה של קנקון ו הרבה יותר אותנטי אותנטי. ניתן למצוא אכסניות זולות, יש לך את האפשרות לישון בערסל ולא לשלם עבור חדר, ומסעדות על עלות האי לפעמים חצי קניונים ביבשת. בנוסף, האי הצפוני, הוא אחד החופים היפים ביותר על החוף

חול דק, אתה יכול לשבת בצל מתחת לעץ דקל לא רבים קיוסקים וטרסות, להיפך. זהו גם מקום מושלם עבור שחיינים ואלה שאינם יודעים לשחות … ב גדולים ברצינות עד שתגיעו למים עד צווארו, ואז אתה יכול להמריא ולשחות במים הירוקים של הים הקרב.