טיולים מיוחדים בכל העולם

עבור ירח דבש במלדיביים כדאי להתחתם פעמיים

עבור ירח דבש במלדיביים כדאי להתחתם פעמייםעל פני אוטובוס בלגי עם תיירים מכל המסעות של אנדרו. ברור, ירח דבש במלדיביים הוא שמח לפגוש את עמיתיו, פגשתי כמה מכוניות מן אנדרו לבין דרך העיר ההיסטורית. הם השתלטו על ידי סטודנט אשר ליווה אותי דרך הגג.
מגדלים אלה הופיעו משום צפרדעים, צבים הם בסכנת הכחדה. החופים, אתר הרבייה שלהם נכבשו על ידי תעשיית התיירות, בנוסף, ביצי צב הם מעדנים. ראשית הם הוסרו על פי חוק מכל תפריטי מסעדות בסרי לנקה, אך עדיין לא היה מספיק. אז כמה צבים אוהבים הקדישו ירח דבש במלדיביים פתיחת הרבייה שלהם מרכזים אלה. מה הם מרכזים אלה?
ראשית לאסוף ביצי צב הניחו על החוף. הם מובאים בפני הכפריים שאוספים אותם ולהביא אותם למסעדות. מרכזי רבייה לתת להם יותר כסף לכל ביצה. ואז את הביצים קבורות בחול, כי כמו שהאמא שלהם אחרת. ליד כל קבוצה של ביצים לשים צלחת עם מינים (ישנם כחמישה מינים של צבים באזור) ותאריך הקבורה … אחרי כמה שבועות יהיו וטופחו חול וצפרדעים תעזובנה בחול.
לאחר שעזב את צפרדעי החול זמינות ברכות כמה. ברכות ירח דבש במלדיביים צפרדעים היו יום אחד ושני ימים. בליל השלישי, הם משתחררים לתוך הים. למה בלילה? כדי להיפטר מכמה טורפים. אבל אחר כך, אתה חייב לעשות, זה טבעי להיות. קח צפרדע קטנה ביד … כמה פעילים מאוד, מנסה להימלט, לקפוץ למים … הם כל כך חמודים!
לופט האינקובטור שם וחלקם פנסיונרים, צבים מבוגרים כי כנראה יהיה חולה. חלקם לבקן, פריק של הטבע. שני הצבים הלבנים יש שמות רומנטיים – רומיאו ויוליה J. לאחר קבלת התמונות הדרושות לתת טיפ קשור, להמשיך קולומבו, זה הולך לאכול ארוחת ערב עם המארחים שלי מהנסיעה של אנדרו.

אבל לפני שאני עושה מה סוכנויות נסיעות נופש בסרי לנקה שנקרא "סיור פנורמי של העיר". סרי לנקה, כמו גם רומני, יש הון לא מופיע במקומות 10 להיסחף לבקר בארץ. וב- קולומבו דברים לראות, אבל בכל מקרה לא הייתי הקרבתי קנדי ​​ו אנוראדהפורה לקולומבו … כך נחפזים אל האנדרטה הלאומית שסביבו, בחושך כמעט מוחלט, עשרות אנשים עושים תרגילי כושר אז על מנת העירייה המרשימה בריטי, בתוך מאוחר, לטייל במרכז עיר. עכשיו שנתיים וחצי, כאן היו בריקדות חיילים חמושים מכף רגל ועד, ועכשיו אתם הולכים כמו בכל עיר אחרת בעולם.