טיולים מיוחדים בכל העולם

חבילת נופש בסרי לנקה הכי טובים

במקום אתה מרגיש כאילו אתה נשאר Hikkaduwa, זהו האתר של מלון הדר. אתה יכול לקחת שאלה ואלה של המסעות של אנדרו לקבלת הצעת מחיר על חבילת נופש בסרי לנקה. מלון, מה אני יכול להגיד … הבעיה שלי היה היותה WiFi בחדר, אבל קבלת הפנים (זה היה בחינם), אבל אם יש לך בלוגים שום או אתם מכורים לפייסבוק, אתה כנראה לא שם לב אפילו אי הנוחות ואת החלק של גדול הקבוע מול המלון רחוק מלהיות טוב … אבל יש לך חוף סופר קצת יותר בהמשך … עם חול לבן משובח, הים הכחול … ומה יכול להיות יותר נחמד כשהוא בבית הוא פחות לא יודע כמה מעלות … !

אני באמת מכיר הראשון. אני לא ממש אוהב את הים. אני די משועמם, אני בחור שאוהב לרדוף, לראות, לדעת. כשהייתי קטן הלכתי לים אמא, ריצה על החוף כולו למורת רוחם של כל … נראה הגרוע לי כאשר הייתי צריך לשבת ללא תנועה על החופים, הם אומרים להשתזף … מגניבים היה בתוך המים, גם אם ידעתי לשחות.
שנים חלפו, אבל אני חדר כושר יכול לומר שאני לא יותר מדי בים עכשיו. לא הייתי בחוף הים הרומני מאז 2008 (ואז הייתי בשירות), ובקיץ בסופי שבוע אני הולך טוב יותר להרים או למדינה. אבל אף על פי כן, אני יכול לומר שיש כמה חופים שנזפו בי לגמרי … אפילו אנטי-טימטר … אז חשבתי להראות חבילת נופש לסרי לנקה לך איזה חופים. אני יכול לומר שיש יותר מחמישה, אבל אני חושב שאני צריך להגביל את עצמי.
רק לעתים נדירות היה לי קילומטראז מלא. חוף לבן, ים שקט ורק חמישה תיירים על החוף. זה קרה לי לפני כמה שבועות בסרי לנקה. זו היתה תקופת המונסון, אבל למזלי המונסון התעכב … אז היה לי יום נפלא באוקיינוס ​​ההודי.

ב Hikkaduwa לא תמצאו מלונות 5 כוכבים, ולא צריפים מוכן לקרוס. נראה לי מקום שמבטא בצורה הטובה ביותר את הערך האנגלי של הכסף, מתורגם לנו עם מלקחיים כיחס איכות / מחיר. זה חוף יפה, ברים ומסעדות מסתתרים מאחורי עצי דקל, והחול בסדר. בנוסף, המחירים חבילת נופש לסרי לנקה אינם גבוהים. זהו אחד החופים הפופולריים ביותר עבור גולשים בגלל הגלים … ואחרים אשר אתה מעדיף הגלישה תפחד – חלק החוף מוגנים על ידי בנקי אלמוגים כי לשבור כמה גלים, מה שהופכים את עשרת המטרים האחרונים של המים LN בד מים צלול.