טיולים מיוחדים בכל העולם

נופש במלדיביים גם עדן על האדמה

trip34הרפובליקה של המלדיביים היא מדינה קטנה של אנשים 2,70,000. המדינה כוללת מספר איים קטנים 1192 השתרע לאורך קו-המשווה ברצועה אנכי, מהם 200 מיושבים היום. באופן מסורתי דיג מסחר אנשים, Maldivians יש היסטוריה, תרבות ושפה כל משלהם.
האיים המלדיביים הבתולי, כף מצויצת דילים למלדיבים איים טרופיים עם מסנוור לבן חופים ולגונות מלדיביים טורקיז מבריקה כמו יעד תיירותי מלדיביים החלה בשנת 1972. שמונים ושבע הנופש של סטנדרטים וטעמים שונים מאז כבר בנוי, כל אחד על האי מיושב משלו, מוקף אחד הטובים ביותר נשתמרו ימית סביבות בכל מקום בעולם.
התפתחות התיירות הוא מוסדר ומתוכנן היטב עם תשומת לב רבה ששולמו טבעה רגיש. מדיניות איכות הסביבה של פיתוח אקולוגי בר קיימא נחשב דוגמה לעולם. כתוצאה מכך, תעשיית התיירות היה מוצלח מאוד.
בשנים האחרונות יש מתאפיינת המודרניזציה ועל שיעור גבוה מאוד של צמיחה כלכלית, בייחוד אצל זכר, עיר הבירה, אשר נפתח למבקרים. יש קהילות האי קרוב לאתרי תיירות נגישים עבור ביקורים קצרים.
אתר הנופש איילנד, שנבנה במיוחד עבור תיירים, הכל כלול, כל אחד מגיע כישות עצמאית מבחינת המתקנים המוצעים הינם היופי הטבעי שפע. כמה מלונות ובתי הארחה זמינים במאלה.
היסטוריה
קיומו של האיים המלדיביים היה ידוע בסביבות 2000 לפנה ס, זה היה ממוקם במסחר ואז נתיבי ספנות מספר העתיקה של כמו המצרים, הרומאים, של מסופוטמיה, סוחרים עמק האינדוס. בני הזמן הזה שחי באיים המלדיביים היו ידועים כמו Redin – אנשים סוגדים לשמש האגדי.
הגל השני של מתנחלים הגיעו כנראה מלדיביים ובדרום
הודו בסביבות 500 לפנה ס היו בודהיסטים. המרה לאיסלאם התרחש באמצע המאה ה-12 – תחת ההשפעה של סוחרים ערביים, המדינה נותרה המוסלמי מאז.

במאה השש עשרה, היה עיסוק קצר על ידי מלדיביים הפורטוגזים. כאשר הבריטים השתלטו על-1796, האיים המלדיביים מתוחזק יחסים טובים עם אותם, אמנם סרילנקה לא אף הולנדי הקימו הבריטים בדהרמסלה. כאשר ציילון זכתה בעצמאות בשנת 1948, הסכם ההגנה נחתם אשר נתן את השליטה הבריטי החוץ אך לא הזכות להתערב באופן פנימי, וגם מתקנים על, Addu Atoll בדרום המדינה, עבור הבריטים כוחות כדי להגן על האיים ועל העמים. בשנת 1965, כאשר האיים המלדיביים נעשה חבר של האומות המאוחדות, חדל להיות אחראי על ההגנה שלהם, זיהה את האיים כמדינה ריבונית ועצמאית לחלוטין.