טיולים מיוחדים בכל העולם

טיול מומלץ – סרי לנקה עם ילדים

טיול מומלץ - סרי לנקה עם ילדיםבבוקר לא היתה לי סבלנות רבה, אז התעוררתי לפני שהטלפון צילצל מתוך קבלת סרי לנקה עם ילדים הפנים. הסרתי את הווילון לנגד העיניים הופיעו טפט נוף – ברכה מושלמת, עצי דקל מושלמים, בריזת ים מוכה איפשהו מאחורי הכפות, מארי באוקיינוס ​​הודי. מה אני צריך המלדיביים? ברוכים הבאים לסרי לנקה.
בתחילה, בתוכנית הבוקר, הייתי צריך ללכת גאלה, עיירה היסטורי שנבנה על ידי הפורטוגזים וההולנדים, הממוקם בפינה הדרום מערבי של האי, אך כפי שראיתי פעמיים בפעם האחרונה והיינו בחוף, הייתי זה יהיה חבל מאוד שלא יהיה בוקר לחוף היקאדוואה. אז אמרתי לאתולה שאנחנו קופצים מעל גאל. הוא גם נמאס לנהוג כל כך הרבה, ואני הייתי סיור של כוח דרך סרי לנקה, אבל סיור של כוח מלא חוויות וחוויות תוסס. אז זמן המינוי לא היה 7:00 או 8:00 בבוקר, אבל 2 בצהריים.
אני יושב ליד פאנקי בר, ​​אחד ברים קלסיים Hikkaduwa יש בחור מגניב עכשיו, כמו קטעי ג 'מייקה עם זמרים רגאיי. יש לו אמריקני, אבל יש לו בית של היקאדוואה. ברור, השאלה הראשונה – מאיפה אני בא? רומניה? ללא שם: א … ללא שם: לא ראיתי כאן רומנים, אבל הוא.

כאשר אני מגיע לקבלה, אני מברך סרטים מומלצים לילדים על ידי קבוצות של אורחי החתונה לבושים החתונה . כנראה, היום הוא יום טוב לחתונות ואנשים הגיעו לחתונה. אבל עד, תמונות הנן הכרחיות צילומים מתרחשים כמו יצירות אמנות מגזינים מבריקים גדולים … כולם מיושרים, עומדים בלי לזוז במשך עשר סרי לנקה עם ילדים דקות, מופנים כל רפויה, להסיר כל פסולת נבדק חיוך שונה עמדות מפוכחות … וילדים הם בין אלה אשר מציבים אבל, כמו הוריהם, לשאת ירי טכס מזל בשלווה סטואית … לשמור אותם בצל, ההיי השמש התחזק. והם לא רק האורחים, שהגיעו ורקדנים אחריהם – אחד החתונה הביא רקדנים קאנדי, לבושים בתלבושות שראינו לפני ימים התופים הפועמים המופע לרקוד עם אש בגינת המלון .
אחרי ארוחת הבוקר, במהירות, ברור שאני רצתי ישר לים. למרבה הצער, מול המלון לא היה חוף "מושלם" – צר מאוד לחוף סלעי … באיזשהו 2-300 מטרים, היו המים צלולים וחוף רחב הרבה יותר, אז עברתי קצת מאוחר. תסתכל על הק"מ 2-3 מהחוף כי ראה – שמישהו במדבר … איפה הם גולשים-אדום לובסטר הרוס מפני השמש, אפילו המקומית? ללא שם: הם היו … ללא שם: הם נעלמו! אני מבין שזה נמוך עונה, אבל גם העונה הנמוכה של תאילנד בעונת הגשמים ועדיין בא גלים של תיירים אז. זה באמת נטוש.