טיולים מיוחדים בכל העולם

הייתם באיי סיישל

הייתם באיי סיישלנשארנו קצת מחשבה לפני להתחיל את הפוסט הזה, אם תעשה את זה בצורה של תיאור של החג שלך או לתת טיפים רבים עבור אלה שרוצים לצאת באמצע האוקיינוס ההודי. בחרתי באפשרות 2. משרדי נסיעות רבים מציעים חבילות 7 ימים עבור ארכיפלג איי סיישל ואת המחירים נמצאים במרחק של אלף עד כמה אלפי יורו לאדם. גם את יכולה להשאיר על משלהם על-ידי בחירת באינטרנט עם צורות שונות של מלונות לינה וארוחת בוקר (מלא או חצי הלוח או ארוחת בוקר). באופן אישי אני ממליץ על בחירה  יש את היתרון של בעל כלול את הכרטיס, אלה משתנה בין 100 עד 300 יורו לאדם. לא יודע איך להתמודד עם אותם אליי אבל סוכנויות מגן עד הקבלה (למשל בטון התעופה-הנמל מאהה, קטמרן פרלין סיישל מאהה, מלון פורט פרלין ולחזור כמובן). מאהה הוא סיישל האי הראשי איפה הבירה ויקטוריה. זה נחמד, יש חופים יפים, החיים הם קצת זולים יותר, אבל אם אתה בוחר להישאר על השולח מאהה כל הטיול לכיוון פרלין או La ועדיין כמה איי קוקוס, , פייר, וכו ') מ- 250 אירו עד 300 יורו לאדם. אם תבחר במקום כמו יעד סופי או  פרלין יקל מידה רבה של מיותרים. (זהה טיולים פרלין עולה 50-80 יורו) למרבה הצער, בחופים ובאיים היפים ביותר הם לא מיושב אבל סבירים ליד לא הבא פרלין ו La מאהה.
התיירות מדיניות היא לתת כמה מידע שכל כך הרבה אנשים בוחרים על מאהה (אני פעם טעות).
האוכל יקר מאוד אלכוהול גם אבל אם לסיישל אכול בארוחת הבוקר, קח סיור אופציונלי הכולל ברביקיו על אי פראי ואז כבר לא נשאר סיישל יותר ארוחת ערב. טיולים אופציונליים לקרוא בשתי דרכים מאורגנת על ידי שני משרדי נסיעות גדול קריאולי, מייסון. או נלקחת בחוף הילידים שבו המחיר הוא חצי. החוף הטוב ביותר הוא הטיולים החוף לצורך אנסה וולברט מ פרלין. אם אתה מוצא למלון באזור חוף (שהוא אחד היפים ביותר) לא מצטער.
רבים מכם שמעו על ,מצאו בטעות על חופי מקסיקו – מלונות קניונים ענקיים, מועדוני מיליון לייזרים האהוב יעד עין "מאי הים 1" הגרסה האמריקאית). ו קנקון יש חוף לפרוח, אבל אלה מלונות ענקיים בצל מן היופי של החוף. בנוסף, להיות פתוח לים הקריבי, גלים יכול להיות כל כך גדול, כי אתה לא יכול להימשך יותר מכמה דקות.