טיולים מיוחדים בכל העולם

ביקור ב-Yala National Park, סרי לנקה

ביקור ב-Yala National Park, סרי לנקהמצא את הנמר דרך  Yala National Park מארח לפחות 30 נמרים. בדרך כלל, הסיכויים דילים לסרי לנקה לראות כל החתולים האלה כי הם מאוד על פי שיקול דעתם שווה לאפס. אבל הנמרים יאלה יותר חברותיים יותר מאחרים, כך יהיה סיכוי טוב להיות מפגש עם כמה כתמי מצה.
אלפי חובבי גלישה לבוא סרי לנקה עבור חלק מאתרי הגלישה הטובים בעולם. אם אתה יודע גלישה, זה המקום האידיאלי עבור התשוקה שלך. אם מעולם לא גלישת, למה לא לנסות את זה

באביב הזה היתה לי ההזדמנות לצאת לטיול לסרי לנקה במשך שבוע. לא הייתי בסרי לנקה הרבה לפני כן, אבל איך אהבתי את הארץ, וחוץ מזה, הוזמנתי על ידי Yala National Park קטאר איירווייס, קיבלתי בשמחה רבה. הייתי כמעט שבוע, ביקרתי במקומות יפים, אחדים ראו, אחרים לא, אבל נהניתי ממזג אוויר יוצא דופן, כלומר, אלמנט שהחמצתי את התאריך הקודם. בנוסף, נהניתי סרטים לצפייה ישירה יום ב האוקיינוס ​​ההודי במלון Citrus בהיקאדוואה.
אם אתה מסתכל על המפה, סרי לנקה נראה כמו אי קטן. זה נכון, זה לא נהדר. ובכל זאת, מנקודת מבט אקלימית, ישנם הבדלים גדולים. חורף, החוף המערבי (שבו אתרי החוף דילים לסרי לנקה החשובים ביותר נמצאים) הוא שטוף בשמש, מזג האוויר הוא בדרך כלל יפה, בעוד הפנים נשטף על ידי גשם המונסון. מאז סוף האביב, מזג האוויר נגמר. החלקים המרכזיים והמזרחיים של הארץ שוכבים בשמש והחוף המערבי יורד כמו הטרופיים. אז מי רוצה להיות חוויית חוף אקזוטי fank lankana החוף נותן לה את מזג האוויר האופטימלי בחורף. ללא שם: כאשר אתה נותן לנו שלג עם האת!

אם, בתורי הראשון, נשארתי במלון זול, טנדם, שעליו כתבתי אז, חשבתי היום להציג בפניכם את המלון השני שהוזמנתי אליו. זה נקרא מלון הדר והוא מלון חדש וחדש על החוף!
ראשית, אני יכול לומר שבאתי להיכדאווה בלילה. ראיתי יום ארוך, מגיע קאנדי לאחר שעצרנו בגן הבוטני ליד קאנדי ואת היתומים לפילים. זה היה כבר בלילה כשהם יצאו על הכביש המקשר קולומבו דרום, כך הגעתי למלון בחושך … אם פספסתי את ההצגה גדולה, אני לא יכול להגיד שאני לא פגעתי מופע האור של ברכות המכריעות … לכת מכחול מבוססות על אדום עז, עובר דרך ירוק או אפילו ענבר.