טיולים מיוחדים בכל העולם

סרי לנקה: הפארק הלאומי בונדאלה – Bundala

trip36הפארק הלאומי בונדאלה – Bundala הוא המיקום האידיאלי עבור מבקרים לחוות כמה מרגש זה בציפורים מיקום סרי לנקה. הפארק הלאומי Bundala ממוקם בחוף המזרחי דרום ליד Hambantota, 256 ק מ מקולומבו (colombo). זה משתרע כמעט 20 ק מ לאורך רצועת החוף, הוא 6,216 דונם במידה, ההיסטוריה של Bundala כמו אזור השימור החלה בשנת 1969, כאשר הוצהר מקלט. לאחר מכן בשנת 1992 הוא שודרג ל פארק לאומי. סרי לנקה היא חתומה על האמנה ביצות של הבינלאומי החשיבות עופות ימיים, הידוע פשוט כמו אמנת Ramsar.
העושר גבוהה מינים של ציפורים המשויך Bundala הביאה אותו להיות הכריז כמו האתר של סרי לנקה Ramsar הראשון חם במדבר של 1990Bundala יבש הוא מן העולם. זה סרטים ישנים מורכב בלגונות, דיונות חול, מליחות, עצי מנגרובה, שיחים קוצניים לצד יערות ירוקי עד יבש מעורב. למרות מספר ירח דבש בסרי לנקה רב של יונקים וזוחלים, במיוחד ענק תנינים ונחשים, הם תושבי Bundala, זה בעיקר מקלט ציפור גן עדן של צפרים /. גידול מגוונים שנמצאו כאן, במיוחד של מים מליחים בורות המים, מושכים כל מינים של עופות מים תושב בארץ ועד ציפורי־חוף של 20,000 מדהים בעונת הנדידה. FloraScrublands מורכב בעיקר במתקני, Eraminiya, Karamba. עם זאת מינים פולשניים כגון Prosopis juliflora, צבר מצוי מתפשטים גראסלאנדס, איזורי סבך. היער מכוסה על ידי dominants אופייני של יערות ירוקים פעם מעורבים יבש פאלו, Weera, Mallithan. Maila, diwul נראים גם לעיתים קרובות. עם זאת, הצמחייה הצחיח מורכב בעיקר דירות דשא משובצים סקראב הג'ונגל. ביצות ונחלים מכילים יקינתון של מים, חבצלות מים. FaunaPark מספק בית המחסה של פיל, הבחין היקר, חזירי, ארנבת עגור לבן שחור, מונגוס אדמוני & גריי, בזייפלד מקוק, לנגור אפור & דרבן, התן, דיג & ראסטי המנומר חתולים. הפארק הזה הוא גם ידועה תצפיות של התנין estuarine ו rocodile הביצות. האטרקציה העיקרית של Bundala זה מיני ציפורים
בעיקר החליפות. ישנם גם מינים תושב הנדידה. פלמינגו, שקנאי, השלישות פחותה שחור צוואר החסידה הם בין הציפורים גדולים. להקות גדולות של המנהיג, שחפים, חול-חמת חלילים, סנייפס, teals, קורמורנים, אנפות, עופות מים רבים יותר הם לעתים קרובות. הכי אופיינית וייחודיות Bundala הם חגגו ורוד הצאן של פלמינגו כי הם גולת הכותרת האמיתית של הפארק. המראה של אותם והלכו עומדת על רגליים ארוכות ב שלהם הפאר ורוד או בשלווה שתצאו לדרך לעבר השקיעה. צבוע, אנפות, כפנים, אנפות, חסידות, איביס גם נפוץ לראות. בלגונות הם גידול אידיאלי עבור החליפות. בסך הכל, תושב 197 (שלושה מהם ייחודיים) ומינים הביקור 58 תועדו. ReptilesNoteworthy זוחלים נוכח Bundala כוללים את סרי לנקה הביצה התנין, התנין estuarine סרי לנקה, צג מים או kabaragoya צב כוכב. נחשים כוללים בואה חול נדירה – זן התת-קרקעי – הפיתון ההודי או pimbura, משותף נחש חולדה או garandiya, עין חתול חברבר של Forsten – בולט אדום נחש זה מכווץ את טרפו – וכן צפע ארסי קנה המידה ראה וגם של הכיש אותה או טיק-polonga.