טיולים מיוחדים בכל העולם

3 מקומות אקזוטיים שחייבם לראות

3 מקומות אקזוטיים שחייבם לראותאם לא ראיתם את המקומות הבאים חייבים למצוא דרך כל שהיא כדי לבקר שם כי מדובר על מקומות הכי אקזוטיים בכדור הארץ.

קאבו סן לוקאס, מקסיקו

קאבו סן לוקאס במקסיקו יש את כל המרכיבים כדי להציע לך חופשה אקזוטית של 10. יש לכם הרבה חופים נפלאים עם חול משובח, נופים יפים, בתי קפה ובארים מסבירי פנים, אבל גם הנופש שממנו לא תרצו לעזוב שוב. כאן אתה יכול לבחור סיור חיות הבר, כדי לראות כמעט האריות גבוה, שקנאים, מאות סוגי דגים ועוד.
קים קרדשיאן, ג'סיקה אלבה, ג'סטין ביבר, דיאנה רוס או ג ' סטין טימברלייק הם רק כמה סלבריטאים שלעיתים קרובות לעשות את החופשות שלהם כאן.

מאווי, הוואי

אם אתם רוצים חופשה המשלבת יוקרה וטבע, אז זה ברור כי מאווי הוא היעד המושלם בשבילך. כאן יש לכם פארקים טבעיים מרשימים, שבילים, אבל גם חופים חוליים משובחים ומים צלולים. תוכלו גם לשנרקל ולשחות לצד דולפינים, צבים ובעלי חיים מלונות באיים המלדיבים אחרים חמודים ככל האפשר.
הודות לאתרי הנופש היוקרתיים הקיימים כאן, מאווי הפכה ליעד מעולה לעתים קרובות על ידי כמה מהשמות הנשמעים ביותר של הוליווד. אתה רוצה לראות אותם קרובים: אואן וילסון, אופרה, סטיבן טיילר, קייט הדסון או… ? ברק אובמה יש לך סיכוי גדול יותר. להכניס אותם למאווי

סאות' ביץ'

כאשר אתה אומר מיאמי אתה כבר מתעניין בחופים שנראים מנותקים מגן עדן, מים צלולים ומסיבות המסיימות רק בבוקר. אם בשבילך זה אומר חופשה אידיאלית, אז אתה נדל”ן למכירה במיאמי יכול להתרברב שיש לך משהו משותף עם סלבריטאים כמו קמרון דיאז, ניקול ריצ'י, ויל סמית או אווה מנדז. כולם הולכים למיאמי. ובמיוחד לחוף הדרומי
חופשה כאן פירושו לינה החל מ-700 lei, אבל המחירים להגדיל במידה ניכרת אם תבחר resorts או מלונות בראש.