טיולים מיוחדים בכל העולם

בוקר חדש בחופים של סרילנקה

בוקר חדש בחופים של סרי לנקהאחרי אמבטיה טובה, אני לוקח את כל ציוד הצילום שלי, אני עוזב את החדר ולהתחיל סרילנקה כפכפים, ליפא, חוף ליפא לברים באזור וטרסות. מלונות נמצאים במקום, הם רק ילדים … בעת הזנת כל מרפסת פתאום מופיע הילד או הילדה לשאול אותך מה אתה רוצה … במבט ראשון נראה נטוש, אבל גם אם רק חמישה תיירים על החוף שלושה קילומטרים (כמו אני סופר), הכל פתוח ופונקציונלי.

מלא רוסים. טוב שאתה לא סרילנקה, אנחנו לא אוהבים את הרוסים. יש גם בחור הליכה קצר יותר פגום המאשר. הם לא אוהבים את הרוסים. למה? "הם בדראני, הם לא מברכים, הם מכים את נשותיהם." אולי אני לא יודע אנגלית. "אני יודע משהו, לפחות סרילנקה להגיד שלום צורך." שיכור, כאשר כועס, סטירת נשיהם (או חברות, מה שזה לא יהיה). "אני משכיר כאן גלשנים, אבל לא רוסים. זה כואב להם ואז הם צועקים ששברתי אותם. וכמובן, הם לא משלמים כל נזק. אז אם מישהו יבוא לשכור, אני אומר שאני מצטער שאני לא. "

אני תוהה למה זה כל כך ריק. "המונסון היה חייב לבוא, אבל זה עדיין לא הגיע. הם אמרו ברדיו שעלול לבוא בסוף. "אבל מזג האוויר מדהים, ואת החלקים החזר מס האחרים מגיעים תיירים אפילו על המונסון. מעולם לא הייתי בקראבי או בפוקט בתחילת הסתיו (כאשר העונה הגשומה מלאה), אבל אני בספק אם יש 5 תיירים על החוף כולו! "אולי משלנו צועק בקול רם – לא באים כמו מונסון מגיע." וזה לא כל כך נורא במהלך המונסון. "זה משמח, השמש יוצאת."

הם לוקחים אותה לחוף, ואחריו הבחור הפגום. הוא אומר סרילנקה לי שהוא מעסה בן 20 והוא יכול לעסות אותי בצורה מאסיבית. ללא שם: מצטער, אין לי זמן. "את רוצה בנות? יש לנו בנות. ו תאילנדית, סינגלים, וגנבים. יש לנו גם פולנית, אבל זה יקר מאוד, זה רק בשביל פוליטיקאים מאיתנו." אחרי הכל, הוא עוזב, מושך את רגלו.
אני חוזר למלון, לא לפני שאני הולך טנדם גסטהאוס איפה הייתי לפני שנתיים וחצי. היא פתוחה, אם כי אני לא חושבת שיש לו אורח. והבעלים לא נראה. למעשה, בכל מקום, בין אם חנויות, טרסות או מסעדות, הוא נטוש. כאשר אתה נכנס, נראה שמישהו משרת אותך מהקרקע.