טיולים מיוחדים בכל העולם

בית היתומים פיל פינווולה בסרי לנקה

בית היתומים פיל פינווולה בסרי לנקהביקרנו בבית היתומים פיל פינווולה. למרות המלחמות וצמיחתה של האוכלוסייה האנושית, סרי לנקה מארחת את האוכלוסייה הגדולה ביותר של פילים בר באסיה. למרבה הצער, פילים רבים נשארים יתומים – הוריהם נהרגים גם על ידי ציידים או מתו כי קווי החזית חצו את בית הגידול של רבים מהם. פילים רבים הובאו לבית היתומים באיזשהו מקום ליד כביש קנדי-קולומבו, שם אפשר לראות אותם ממהרים, קונים נייר עשוי גללי פילים, או סתם מתבוננים בפאהידרים הנפלאים האלה.
לטפס על הארמון-הארמון ההר בסיגיריה. הוא אמר כי מלך מסוים בשם Kasyapa עלה לשלטון להרוג את אביו וטלטל את אחיו הגדול. אז הוא חבילות נופש לסרי לנקה החליט להעביר את הבירה שלו למקום להפוך אותו למצודה. אז הוא חיפש את הסלע הבודד הזה באמצע המישור ואמר – הנה! הנה הוא בנה ארמון ועיר מחוזקת מחכה לאחיו לחזור. למרות כל האמצעים, בודהה היה למעלה צופה. אחיו חזר לאחר כ -20 שנה עם צבא בדרום הודו ואת שנתפסו Kurapa הקוסם והרג אותו באופן אישי עם חרבו. בעקבותיו הם עקבות של הון נהדר, פסלים וציורי קיר עם נשים טופלס :).
החופים של סרי לנקה. מה עם גדול, גדול, חוף מתוח עם חול דק לא מרגיש את זה, מוצל כאן ועצי דקל. זה נראה בתמונות של עלוני קידום התיירות. וזה נכון, זה נראה כל כך הרבה מקומות. אני אישית אהבתי את החוף של היקאדוואה.
ברוכים הבאים לאנגליה בנווארה אליה. סרי לנקה היתה תקופת מושבה בריטית. הבריטים לא רצו להקים את בירתם בממלכה המלכותית האחרונה של ציילון, קאנדי, אלא על חוף הים בקולומבו, שם יוכלו לטפל בסחר. אבל בקולומבו מזג האוויר היה רע – חם מדי, יותר מדי שמש, יותר מדי לחות. אז בפלישות שלהם פנימה הם גילו שטח עם אקלים שהזכיר להם את הבית – מגניב הרבה, הרבה ערפל. כך נווארה אליה, העיר הבריטית סרי לנקאי, היא המקום שבו ניתן למצוא וילות וארמונות קטנים עם אדריכלות ויקטוריאנית ובמיוחד תותים אקזוטיים תותים.
בקר במטעי תה – אם אתה הולך ברכב עוד קצת זמן בפנים, אי אפשר שלא להתפלא מיפיו של מטעי תה – שיטפונות ירוקים אוקיינוס ​​גבעות סרי לנקה, נקטע לעתים ליקוט תה עם משוחק הסלים שלהם בגב ובראש. בקר מפעל תה (יש כמה על הכביש בין קנדי ​​ו נווארה אליה) ותמצא משקה נפלא זה נעשה באמצעות J. מכונה היסטורי אבל שהה מצוין.