טיולים מיוחדים בכל העולם

איך מצאתי דיל לסרי לנקה ממש מעולה

איך מצאתי דיל לסרי לנקה ממש מעולה

אני אומר לך, זה לא באמת כך. יש להם רופאים טובים, דוברי אנגלית העלויות היו דילים לסרי לנקה נמוכות למדי, ובסוף השארתי הודות לשירותי הרפואה. לאליזבת היה זיהום בגרונה דיל לסרי לנקה (אחרי הרבה בדיקות שבהן הם חיפשו כל מיני וירוסים טרופיים), היה לה טיפול אנטיביוטי והיא החלימה.
אם לא הייתי מדבר על זה, הייתי תמיד חי עם הרושם שאלוהים ישמור עליך מפני התחלה במדינה כמו סרי לנקה, אבל זה לא ככה בכלל.
נובארה אליז ‒ 2012 מטעי תה בסרי לנקה, הרבה צמחייה ודיל לסרי לנקה המקום שבו אליזבת הגיעה למסקנה כי התה הוא המצאה טובה למדי, כאן היא שתתה תה בפעם הראשונה בחייה.
זה שווה ביקור, מקום נקי, נחמד ושקט. זה לא מקרה של מחלה. בשל אומללות או עוני
אחד בשני, 3 שבועות באסיה, 8 מטוסים, 30,000 ק מ עם תינוק היו חוויה הרחק מתרחישי האימה שרוב ההורים יכלו לחשוב עליהם. ועוד דבר אחד, לילדים יש יכולת. הסתגלות גבוהה יותר ממבוגרים
הגענו לראשונה בסרי לנקה ב 2009, רק כמה חודשים דילים לסרי לנקה לאחר המלחמה הסתיימה. לאחר עשרות שנים של לחימה, החיילים היחידים סרילנקה לקחו את השור בקרניים והצליחו להשמיד את החיילים טייגר טאמלי. סרי לנקה נראה איכשהו בטוח לגבי העתיד, למה הם היו צריכים לעשות את זה, אחרי עשורים, זה כבר לא היה תיאטרון של מלחמה. האזורים המיושבים ביותר של דיל לסרי לנקה טמילית (והם היו עייפים מהמלחמה לראש) חששו מנקמת המנצחים, בעוד שהם לא יכלו להאמין שהם מוכנים, הם הובסו. בהקשר זה גילינו ארץ ירוקה, ירוקה, ירוקה, מדינה יפה, ארץ מבורכת בצמחיה מדהימה, הרים יפהפיים ותרבות.
אהבתי את זה בסרי לנקה אז חזרתי ל 2012, במיוחד מאחר שב2009 הגשם הגיע אלי בצורה רעה בארץ, והיה לי מזג-אוויר בסופרביסימה – שמש, שמש, שמש… אבל בואו נכתוב כאן את החוויות. הכי מעניינות שחוויתי באי הזה חוות הצבים בפרעליה שליד חיקאדובה – אינה מקום מרהיב, אלא מקום מרשים. בחוף המערבי של סרי לנצ שוכנת עוד מפיות-צב. ארגונים ממשלתיים ומתנדבים מקומיים מנסים להציל את המינים הרבים של הצבים שבאו לחופי סרי לנצ כדי להניח את ביציה, בסכנת הכחדה לא על-ידי טורפים רגילים, אלא על-ידי הלבושים הרבה ביותר – האנשים. הייתי בשני המקומות האלה, אבל לאחד בפראש ליד חיקאדובה.