טיולים מיוחדים בכל העולם

חזרנו מטיול משפחתי – סרי לנקה עם ילדים

חזרנו מטיול משפחתי - סרי לנקה עם ילדים

למרות שלסרי לנקה יש את הערים ההיסטוריות שלה, אני לא יכול לומר כי המונומנטים של האי הם מרשימים כמו אלה בהודו. הייתי מזכיר במיוחד את הסלע של סיז'יה, שנבנה סרי לנקה עם ילדים עיר כמו שר הטבעות, או "מקדש השן של בודה" בקאנדי.
לגבי החופים מודאגים, כנראה סרי לנקה נותן את הכיתה להודו. להודו יש אזור חוף משלו-רק בגואה, שם הייתה תעשיית תיירות ענקית עם אתרי נופש קלאסיים-אתרי נופש גדולים או קטנים יותר, מסעדות, ברים ומועדונים שבהם עדיין יש לכם את גואה טראנס. במקום זאת, קו החוף של סרי לנקה יש הכל-אתה רוצה מעיינות גדולים, אתה מקבל את זה דרומית קולומבו. אתם רוצים סרי לנקה עם ילדים אתר נופש מוכר יותר עם אכסניות קטנות ומלונות, עם חופים פראיים יותר או סרטים לילדים פחות תעשייתיים וקצת יותר היפי, תוכלו לגלות משהו כזה דרך דרום האי. אני לא צריך לקפוץ מעל החופים הנטושים והשמימיים של ים אנדמן, אבל קשה להגיע לשם.
הייתי בתקופה 2012 ספטמבר, כאשר האקלים הוא כמונו, פחות בסרי לנקה (המונסון בבירה),
דרכון נדרש עבור התינוק והמבוגר. , זה נעשה בעוד שבועיים
סרי לנקה ‒ ויזה באופן מקוון, לא גובים תשלום עבור התינוק על האשרה, לקבל את הדואר בתוך כמה דקות.
חיסונים: לא נחוץ, אולי אחד של קדחת דנגה (מ יתוש באינדונזיה).
בין חברות התעופה, הידידותי סרי לנקה עם ילדים ביותר עם התינוק על הלוח היה על ידי הרבה סרי לנקה איירליינס. אם יש להם את התינוק על הלוח הם מציעים לטפס, מלבד הכרית, שמיכה ואוכל מבושל, חפיסת חיתולים ומפיות רטוב  2012 צביעה ספר עפרונות. אייר אסיה יש גם על הלוח תרופות התינוק הרגיל, אם בכלל. זוכר!
הגדלת תשומת לב למקומות שבהם אתה אוכל (לא בדובאי), אתה יכול לבקש לראות את המטבח, עשיתי את זה בסרי לנקה, הם כל האינדיאנים, אבל יותר נקי.
השתמש באלכוהול סניטריים לחיטוי ידי התינוק, במיוחד אם זה מתחת לגיל שנתיים וזה תמיד עם הידיים שלך דרך הפה.
הייתי ממליץ כי להילקח מאיתנו, אבקת חלב, כי אחרת לא תהיה דרך לסחוב את זה, זה גם חם החוצה וזה הופך להיות מסוכן לצרוך. אני ממליצה בדרך זו, כי הפרות לא מחליבות במקום שבו היינו, והיה חלב שיובא מאוסטרליה, עם חיי מדף גבוהים מאוד. די היו לי ספקות לגבי החלב הזה, ובנוסף היו לי גזעים וערבים, ובבוקר, והחלב לא יכול להישאר יותר משעה בבקבוק (במיוחד אם חם בחוץ), וזה היה אנחנו. אם זה נשאר יותר משעה, החיידקים מתחילים להתפתח ועלול להפוך את התינוק שלך חולה.