טיולים מיוחדים בכל העולם

חוויות האוכל והשתייה בעולם

חוויות האוכל והשתייה בעולםיש הרבה אנשים חסרי פחד אשר החליטו להשאיר מאחורי חיי היומיום שלהם, ארזו את התיקים שלהם והלכו אל העולם. לרובנו, אבל הדברים. לא בדיוק כאלה עם זאת, יש כמה חוויות נסיעה שכדאי לחיות על העור שלך, לפחות פעם אחת בחיים שלך. להלן כמה מיעדי החג שתמיד יישארו בליבך.

לאכול את הגלידה הטובה ביותר בעולם ברומא

בין אם אנו אוהבים להודות בכך או לא, חלק מחוויות הנסיעה היפות ביותר עוברות דרך הקיבה. אתה לא חי באמת אלא אם כן אכלת גלידה אמיתית, כמו רק באיטליה תוכל למצוא את זה. בגלל זה אתה צריך לנסוע לרומא, שם מאות טעמים ממתינים לך, מן הקלאסיקות, לאלה שמעולם לא היית מצפה.

אוכל ושתייה במלדיבים

אם כבר מדברים על משקאות טעימים, רשימת מלדיביים חבילות נופש הדליים שלכם לא צריכה להחמיץ ביקור בבריסל. בנוסף לאטרקציות תיירותיות רבות, ממתינים לכם אלפי בירות מכל קצוות העולם. לכן אין פלא שבריסל היא אחד מיעדי החג המבוקשים ביותר באירופה.

רבים אומרים שזה גן עדן וכנראה לא רחוק מאוד. אבל זה גן עדן, מסודר על ידי חלק גדול גבר … מרחקי יוקרת נופש-אי בין כפות לא לסטות יותר מכמה מילימטרים, כל פרח נועד להיות קבועות שם מד ימינה, אבל זה המקום שבו אתה יכול להישאר כל עוד אתה נשאר … זה נכון, הרבה סטירות החברה לתת חול כמו גוצ 'י או מותגי מותרות אחרים.

הים, לעומת זאת, הוא מדהים – ירוק בניגוד לאחד החולות הלבנים ביותר שראיתי אי פעם. החוף הלבן – הים הירוק – השמים הכחולים (העונה היבשה), תנאים מפוארים, להבין מדוע כל כך הרבה אנשים זורקים אלפי יורו לבלות שבוע.

תשומת לב – לא כל הנופש המלדיביים מראים כי בתמונות של הפרסומת. ישנם כמה המביאים -90 – אני מתכוון מלונות ומסעדות, לא מי ים או חול נמצא ממש בכל מקום ירוק או לבן … אפילו את האי-התעופה על מטוסי ג'מבו הנחיתה.

מלחמת היין הספרדית

אם מעולם לא היית בספרד עד עכשיו, אז ברור שאתה צריך לבקר במדינה הזאת בהקדם האפשרי. בין אם תבחרו בברצלונה, במדריד או במקומות גדולים אחרים, אתם בטוחים שאתם אוהבים להיות כאן, במיוחד בגלל שאתם הולכים לגלות כמה מהמסורות המצחיקות והמעניינות ביותר. ? כן, כולנו שמענו על מלחמת שוורים אבל ידעת שמלחמת היין? מתקיימת מדי שנה בספרד חוויית הנסיעה חסרת התקדים הזאת תגרום לך לצחוק עד שתהיי תשושה. כך, בכל שנה ב -29 ביוני, הספרדים של אזור לה ריוחה ותיירים מכל קצוות העולם נלחמים. . עם יין