טיולים מיוחדים בכל העולם

סיינט טרופז, צרפת

סיינט טרופז, צרפתהחלטת שמגיע לך 5 חג שיגרום לך? להרגיש כמו כוכב הוליוודי אמיתי אם הכיס שלך מאפשר לחלום שלך להתגשם. אנו מציגים לך כמה יעדי יוקרה הפופולרי ביותר בעולם, שבו יש לך כל סיכוי של פנים אל פנים עם השחקנים המפורסמים ביותר זמרים.

סנט טרופז כמעט כבר לא צריך שום תיאור, להיות אחד היעדים המבוקשים ביותר עבור חופשה אקזוטית. כאן הפאר נמצא בבית, ובסיינט טרופז לא רק תעמוד מול כמה מהכוכבים הידועים ביותר, אבל אתה תהיה בחברה של כמה מהאנשים העשירים בעולם. אתרי הנופש  יש מחירים גבוהים למדי, אז אם אתם רוצים חופשה מפוארת כאן, אתה צריך לקחת את הכיס שלך סביב 1,300 לילה. כמובן, ישנם גרסאות זולות יותר, אבל החוויה תהיה אחת אחרת.

אם אתם רוצים יותר מאשר להירגע בשמש וליהנות החופים שנראים מנותקים מאלבומי תמונות, St. טרופז יש גם אטרקציות תיירותיות אחרות, כגון: Viex Port, la Ponche, מוזיאון הפרפרים ועוד.

המכונה מיקום נהדר עבור המועדונים ומסיבות נפוחות, St. טרופה מגיע לעתים קרובות סלבריטאים כגון: לאונרדו דיקפריו, ליידי גאגא, אנג'לינה ג'ולי, קייט מוס ועוד רבים אחרים. למרות שאתם יכולים למצוא מחירים סבירים אפילו יותר, הלינה היוקרתית של מאווי תעלה לכם בלילה , והמחירים יגדלו במידה ניכרת בהתאם למלון או לאתר הנופש שנבחר.

חופשה מפוארת בסיינט טרופז. משמעותה גם תקציב משמעותי כך, עבור לילה של לינה אתה צריך להסיר על עבור שני אנשים מהכיס שלך. כמובן, תוכלו ליהנות מהשירותים הכרויות הטובים ביותר. רוצה לעשות חופשה? מפוארת בסיינט בארטס . תמצא מקום לשהות בו. הייתי על חופים רבים … כל עם חול דק ירוק ירוק אזורי. אבל אני יכול לומר כי המקום שאני "פגעתי" היה מידי האי זָכָר, אשר בקרתי כאשר לקחתי את "סיור ארבעה האיים" מה שנקרא. תארו לעצמכם אי קטן עם מגוון של הגבעה בפינה כי יש לא פחות משלושה חופים במרחק של כמה מטרים זה מזה. אמנם, על אחד החופים לצייר סירות עם מטיילים ולא הרבה אתה.
יכול להתרחץ. זהו "Sand רצועה" שעלול להיעלם במקרה של גאות … עוד מסלול חולי, הפעם בסביבות 50-60 סנטימטר מתחת לים המקשר את "רצועת החול" זָכָר האי … בעצם אתה יכול ללכת בין החול חשפנות אי, הליכה על שביל דרך מים ירוקים מלאי דגי הים …