טיולים מיוחדים בכל העולם

מתי כדאי לטייל בסיציליה?

מתי כדאי לטייל בסיציליה?מתי לטייל בסיציליה? סיציליאנים הם מסבירת פנים ואתה תרגיש טוב בסיציליה, במיוחד אם תלך במהלך תקופה מאוד הומה. כמו שאני חדשה דצמבר-בינואר, נחשבת הפגרה, ואת עונת שיא כל הקיץ, אבל אז זה חם מאוד. שימו לב אבל אם תלך מחוץ לעונה עשויים להיות סגורים כמה חנויות, כמה אכסניות, מלונות או אלה פתוחים אין מספיק חום או שירותים נוספים רבים מדי להציע.

המחירים?… סיציליה היא לא יעד יקר מאוד, מחירים אל תשווה עם רומא או מילאנו, אבל הוא מעט יקר יותר מאשר ברומניה. עיירות קטנות, , כמו גם ב, מצאתי במחירים נמוכים בהרבה, כולל במסעדות.

מה היו הערים יש הרשים?
צ' פלו היא עיר יפה מאוד, זה שווה את זה כדי להקצות לפחות יום אחד, במיוחד כאשר זה כולל, בנוסף למרכז ההיסטורי. על ידי שהייה, לנו יש לאכלס כ- 20 ק מ משם, כדי לקבל כאן רק אם יש לך את המכונית, את התנאים ואת האוכל היו יוצאי דופן.
טאורמינה, סירקוזה, איטליה או מגיע יום כמה מינימום. אם אתם מגיעים ב Ragusa, אנחנו נשארים פה, ב-10 דקות מן העיר, המראה מיקום טוב, שהבעלים הם בסדר, האוכל הוא טוב.
קטאניה מעולם לפני 10 שנים, הפעם בחרנו לא לבקר כל קטניה או פלרמו משתי סיבות: הראשונה היא כי רצינו לבקר, בעיקר לערים קטנות יותר, ולא ללכת ברכב בערים צפוף מאוד, וכי הסיבה השנייה היה קשור ביטחוננו, הילד-שמעתי הרבה אנשים לספר לנו כי תוך כדי הסיפורים עם האספסוף הם כבר לא כל-כך אמיתי. כמו בימים ההם עם זאת, בערים הגדולות בגלל המשבר הכלכלי באיטליה ובשל עולים, הם כבר לא כל כך בטוח, לפעמים אפילו דרך המרכז, אז אני מעדיף לא להיות עדים. . ברור, אין בהכרח צורך כמונו.

אם לשכור רכב סיציליה ואת הספר מראש, ככל הנראה לא יהיה מסוגל לעשות את זה מאשר חברות בכללותו ו ידועה. אחרים הם עדיין עבודה בסיסית למדי, כלומר שאתם מבקשים כרטיס נתונים הדוא ל או לא הזמנת עם תשלום במזומן בלבד. הזמנו באינטרנט-אוויס-תקציב, מצאתי מחיר טוב יותר מאשר הרץ: אאודי A1 עם אוטומטי בתיבת 480 אירו במשך 7 ימים.

אם לשכור את המכונית שלך, אתה אומר כאשר אתה מרים את המכונית כדי לקבל ביטוח ומלא בפטגוניה. לנו היה עולה 28 אירו ליום + מיסים ואני שקלתי את זה יותר מדי. מצלמת השולח נוספים ליום 25-30 יורו וילד כמה מושב, אלא גם עבור ה-GPS. הגענו הביתה עם מעטפת שלנו, ובמקום ה-GPS השתמשתי כי הייתי בכל מקרה חיבור לאינטרנט Waze על הנייד שלך.