טיולים מיוחדים בכל העולם

לונדון בזול – אפשר למצוא עם קצת סבלנות

לונדון בזול - אפשר למצוא עם קצת סבלנותקפה שדה מתחת לכנסייה הוא בית קפה וחנות מתנות. זה הוא במחיר אנגליה סביר עם האווירה נהדרת. לונדון בזול אכסניות יש ארוחות בוקר מעולות. ארוחת בוקר מלאה עם מיץ, דגנים, יוגורט, קפה, וקרואסון היה 4.95 ליש ט. רק דגנים (וזה כל מה שאני רוצה בבקרים) היה p 95. הם אכלו דגנים למבוגרים. אני לא לתוך דגני בוקר ממותקים אז זה היה נהדר. עלות המזון לאורך כל היום היה סביר פלוס יש הצמודה למטבח אם אתה רוצה לבשל משלך.
בדוק את השווקים. ישנם שווקים רבים לונדון לנסות. אנגליה ממליצה אחד השחוק. נסה את שוק בריקסטון בתור מקום מעניין כדי להתרועע עם המקומיים כמו גם באשר הפיצה הטובה ביותר אי פעם.

פיש אנד צ'יפס. לא אכלתי ארוחה רע פיש אנד צ'יפס בבריטניה. במחיר נוח, טעים אבל לא משהו שיש בכל יום.
אל תתנו את החלונות להטעות אותך. כפי אתה לשוטט ברחובות מחפשת מקום לאכול אותך עשויים לחשוב כי בכל מקום היא מלאה. צעד כדי לאמת את זה. כמו הרבה מקומות ישיבה נוספים למעלה או למטה.
שקול אכסניה. נשארתי מלונות זולים, אכסניות בלונדון, מצאתי אכסניות להיות מעולה בקטגוריה זו של מקומות לינה. של שני המלונות והאכסניות שנשארתי YHA לונדון סנטרל הייתה ההעדפה שלי דרך שניהם היו נקיים ומקובל. מסתכל מסביב, הייתי אומר כי הגיל לונדון הממוצע של האורחים הוא 35 עם הרבה אנשים מבוגרים רבים צעירים ומשפחות מסוימות. אני בהחלט לא חש האמיצים במיוחד כדי להיות בקרב הקהל. אכסניות הם גם נסיעות סולו מאוד ידידותי עם אפשרויות של חדר פרטי עם הפינתיים מעונות.
נקיון, המקום הטוב ביותר, האקלים יכול להיות בעיה, טמפרטורות של 28-30 מעלות צלזיוס באוגוסט, אין שאלה של המחלה. לילדים יש הרבה משתנים בשביל לונדון הכיף: חוף, דובאי קניון (מגרש משחקים), אקווריום קניון דובאי. חוויית-על עבור אלה הישנים יותר, יכולים לראות הרבה מינים דגים, כולל כרישים.
אז, תחליבים יתושים, וחשוב מאוד, להשתזף, אנגליה במיוחד עבור התינוק. . השמש נשרפה בכבדות כאן לא היה לי קרם הגנה, חשבתי שאמצא לקנות. זה לא היה ככה, והשמש שרפה. את העור של התינוק די טוב
בכל החדרים יש אינטרנט בחינם. אני ממליץ לצרוך הרבה פירות אקזוטיים, נלקח ישירות מהאיים, ללא כימיקלים ובמחירים טובים מאוד. . אני לא מדבר על כמה בריא.